Select Page

روزنامه خراسان از کشف جسد زن جوانی درون گاری چرخ‌دار زباله در مشهد خبر داد و افزود که پیکر این زن درحالی پیدا شده است که او با ضربات متعدد چاقو سلاخی شده بود.
بنابر این گزارش، بامداد شنبه زمانی که کارگر شهرداری مشهد برای تخلیه زباله کنار گاری چرخ‌دار قرار گرفت، ناگهان با جسد نیمه برهنه زن جوانی روبه رو شد که زیر مقداری نخاله ساختمانی قرار داشت. این پاکبان موضوع را به مدیران بالاتر اطلاع داد و پلیس جنایی عازم خیابان ابرار در بولوار شریعتی منطقه قاسم آباد مشهد شد و ماموران با مشاهده جسد غرق در خون زن ۴۴ ساله، با قاضی ویژه قتل عمد تماس گرفتند.
به نوشته این روزنامه، پس از حضور علی اکبر احمدی‌نژاد قاضی ویژه قتل در مشهد و گروه تخصصی کارآگاهان اداره جنایی در محل کشف جسد، تحقیقات گسترده‌ای در این باره آغاز و هویت زن مقتول شناسایی شد ولی بررسی‌های تخصصی برای دستگیری عامل یا عاملان این قتل ادامه دارد.
روزنامه خراسان تاکید کرد که زن مقتول با وارد آمدن ضربات متعدد چاقو بر پیکرش به «طرز فجیعی سلاخی شده است» به گونه‌ای که عمق ورود تیغه چاقو به بدن این زن ۴۴ ساله بیانگر آن بوده که قاتل درحالت خشم و عصبانیت وحشتناک، او را در مکان دیگری به قتل رسانده و سپس جسد به خیابان ابرار انتقال داده و درون گاری زباله انداخته است.
بنابر این گزارش، با توجه به این که گردنبند طلای مقتول بر گردن او وجود داشت، فرضیه زورگیری و سرقت در همان لحظات اولیه کشف جسد منتفی شد و احتمال قتل او در منزل مسکونی قوت گرفته است.